Varšavská 725/17, Ústí nad Labem - Střekov
10:00 - 18:00 Po-Pá
Kontakt:
+420 775 422 533
E-mail:

Robotický vysavač po roce na údržbu?


Jsou to velmi dobří pomocníci. Téměř je nevnímáme, většinou totiž pracují, když nejsme doma. Robotický vysavač má svou základnu někde v koutě aby nebyl moc vidět a nepřekážel. Sám se totiž postará o nabíjení a svůj úklid plní téměř na jedničku. Robotický vysavač nepotřebuje dohled a sám si neřekne o pomoc, starat se o něj začneme teprve ve chvíli, kdy ho nalezneme někde zaseknutý, nebo uprostřed místnosti s podezřele prázdnou baterií. Proč se sám nedobil? Proč nedojel do svého doku? Robotický vysavač je plný elektroniky, senzorů, ložisek a dalších drobných součástek které -světe div se- jsou náchylné na prach a další nečistoty.

Do ložisek koleček se zamotají vlasy, nitě a další nečistoty, které znemožní kolečku další pohyb. Zaseknuté kolečko je přítěží pro baterku. Prach a další nečistoty, znemožní senzorům správně fungovat. V některých typech robotických vysavačů jsou dutá místa, ve kterých se prach a nečistoty hromadí. Sám vysavač není schopen se jich zbavit a tak nám po místnosti jezdí s interní várkou bakterií a nečistot. Po několika rozebraných a opravených kusech je jasné, že jsou to další adepti k pravidelné kontrole. Právě ta zaručí, že váš robotický vysavač nevypoví službu během své práce. Kontrolou, která by měla proběhnout každý rok projdou všechny důležité součásti včetně baterie. Celý vysavač je rozebrán, kompletně vyčištěn a vydezinfikován.

Všechna ložiska a pohyblivé části jsou promazány (pokud je to konstrukčně možné), vysavač je řádně odzkoušen a vrácen zpět do své služby k zákazníkovi. Pokud využijete údržbu u nás, je možnost zařízení zaregistrovat. Včas vás tak upozorníme, že je nutné zařízení opět vyčistit. Navíc díky založené kartě máte přehled o všech provedených servisech, použitých dílech apod. To se hodí v případě eventuálního prodeje. Kupující má tak doloženo, že bylo o vysavač řádné postaráno.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.