Novosedlické náměstí 62/19, Ústí nad Labem - Střekov
10:00 - 17:00 Po-Pá
Kontakt:
+420 775 422 533
E-mail:

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně soukromí

Lukáš Rutar se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí. Zavázali
jsme se chránit Vaše osobní údaje a postupujeme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Lukáš Rutar je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Zabezpečení osobních údajů

Lukáš Rutar je zavázán k ochraně a zabezpečení Vašich osobních údajů. Díky množství různých zabezpečovacích technologií a postupů děláme vše pro to, abychom ochránili Vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, užitím nebo zpřístupněním. Pokud nám při objednávání výrobků nebo služeb sdělíte své osobní údaje, můžete si být jisti, že je použijeme pouze pro zajištění a udržování kontaktu mezi Vaší osobou a naší společností.

Lukáš Rutar – LIRFA neprodá, žádným způsobem nepronajme ani bezúplatně nesdělí Vaše osobní údaje žádné třetí osobě. Pokud nebudeme mít Váš souhlas nebo pokud zákon nebude vyžadovat jinak, nebudeme sdílet Vaše osobní data, která nám poskytnete online či při osobním styku.

Osobní údaje požadujeme pro tyto účely

Lukáš Rutar – LIRFA umožňuje svým klientům vstup do klientské sekce, kde mají možnost získat různé zvýhodnění oproti neregistrovaným zákazníkům. Pro vstup do klientské sekce je po návštěvnících při vstupu vyžadováno zadání přístupových údajů, na základě kterých
se ověřuje jejich identita a povoluje vstup.

Data jsou shromažďována na dobu nejméně 3 let, vždy však do doby než klient sám požádá písemně nebo emailem o vymazání svých dat z naší databáze.

Poskytnutí dat je nutnou podmínkou pro registraci, získání výhod a nákup zboží a služeb.

Pokud si přejete svá data smazat, pošlete prosím email na info@LIRFA.cz . Smazáním dat se zruší Váš uživatelský účet a Vaše registrace.

Shromažďujeme tato Vaše data

Lukáš Rutar – LIRFA provozuje webové stránky, na kterých můžete objednávat produkty nebo služby, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání obchodních materiálů.

Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace (jméno, příjmení, adresa bydliště, IČ, DIČ), dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, emailová adresa a obchodní transakce.

Přístup k osobním údajům

Po registraci máte jako klient možnost své již poskytnuté osobní údaje kdykoli kontrolovat a aktualizovat v záložce uživatelský profil případně na vyžádání emailem, písemně nebo v otvírací době u obsluhy servisu. Můžete nám sdělit, zda chcete získávat informace o našich produktech nebo službách. Poskytneme Vám také možnost oznámit nám, že si nepřejete dostávat od nás nevyžádané materiály pro přímý marketing a uděláme vše, abychom takové žádosti respektovali.

Proč tyto údaje shromažďujeme

Lukáš Rutar – LIRFA bude shromažďovat a používat Vaše osobní údaje pouze s Vaším vědomím a souhlasem, a to pro objednávání, případně následné používání produktů a služeb, potažmo k připsání dosažených zvýhodnění.

Můžeme používat Vaše údaje pro účely související s poskytováním služeb Vaší osobě, což zahrnuje zpracování objednávek, uzavření smlouvy, poskytování služeb a produktů, případně informací, které žádáte či odpovědí na Vaše stížnosti, podněty nebo dotazy.

Pokud si zakoupíte některý z produktů, který vyžaduje předání informací třetí straně, tedy například u elektronických licencí, které vyžadují nejméně jméno, příjmení a emailovou adresu, budou Vaše osobní informace předány dané společnosti a celému jejich koncernu (tedy například koncern ESET, Microsoft a přidružené společnosti, Google a přidružené společnosti, Facebok a přidružené společnosti a v neposlední řadě náš velkoobchodní dodavatel). Informace, které tyto společnosti zpracovávají, mohou být přenášeny v rámci celého koncernu a mezi naší společností
a zpět za účelem plnění smlouvy EULA (Licenční ujednání s koncovým uživatelem), jako je poskytování služeb, podpora nebo fakturace.

Souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů

Lukáš Rutar – LIRFA získává Váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze servisu a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách.

Rozhodnete-li se nám poskytnout své osobní údaje, pak vězte, že budou použity pouze s cílem maximální spokojenosti Vás jako našeho zákazníka.